EDİZAYN İÇ MİMARLIK
 
 
EDİZAYN 2010 yılında faaliyetine başlayan firmamız başta mutfak ve banyo mobilyaları olmak üzere, ofis mobilyaları, dış cephe kaplama sistemleri, yapı kimyasalları, asma tavan sistemleri, duvar kağıtları ile  zemin döşemelerinin satışını yapmaktadır.
 
EDİZAYN, Kalite ve Güveni kendisine ilke olarak benimsemiş, sektörde öncü olabilecek modern ve güvenli projeleri başarı ile hayata geçirmiştir. Güvenilir olma ilkesinden ödün vermeyen firmamız, zamanında ve eksiksiz teslim ettiği birçok projeyi dolayısıyla müşterilerinin takdirlerini kazanmıştır. EDİZAYN, çevresinden aldığı takdir ve beğeni ile kaliteli ürünleri uygun fiyatla buluşturarak, üretimde, çağdaş teknolojik yenilikleri kullanarak, deneyimli uzman ekibiyle yaşam kalitenizi arttıracak projelere imza atmaktadır. İletişim bölümünde sorularınız ve ayrıntılı bilgi temini için hafta içi mesai saatleri içinde hizmetinizdedir.

Vizyonumuz
Mardin bölgesinde inşaat sektörünün önde gelen bir firması olarak; temeli insana ve doğaya saygı olan, bireylerin doğayla bağını koparmadan modernlik, mimari ve teknolojiden üst düzeyde faydalanmasını sağlamak ve bu sayede modern yaşam mimarlığı felsefemizi yaşam pratikliğine aktarmak, sahip olduğumuz tüm kaynakları müşterilerimizin ihtiyaçları, beklentileri ve memnuniyetleri doğrultusunda kullanmaktır. Toplumsal yaşam standartlarının iyileşmesine ve gelişmesine hizmet ederek, geçmişten geleceğe yaşam kültürü deneyimlerimizi ürünlerimiz ile harmanlamak, şirketimizin varlık felsefesi ve nihai amacıdır.

Misyonumuz
Müşteri memnuniyeti, kaliteli üretim ve yaşanabilir bir çevre yaratmak ana fikrimizle modern çağın küresel gelişimine uyum sağlayarak, ticari ve yaşam kültürümüzü sürekli olarak geliştirme ve iyileştirme çabası ile doğal materyallerin yarattığımız yaşam alanlarıyla armonisini sağlamak. Projelerimizle şehrin tarihsel, çevresel ve kültürel dokusuna uyum sağlayarak, insanın tarihten beri süre gelen en temel gereksimi olan yuva ihtiyacını en kaliteli ürünlerle, en uygun fiyata buluşturarak yaşama değer katmak. Her koşulda güvenilir olma ilkesinden ödün vermeden, verdiğimiz sözleri zamanında gerçekleştirmek temel amaç ve prensibimizdir.

Değerlerimiz ve İlkelerimiz
1. Hizmet sürekliliğini sağlayarak yaşama destek olmak.
2. Doğal dokuyu koruyarak yaşama saygı göstermek.
3. Sürekli üretkenlik politikamızla istihdam yaratarak, ekonomiye katkıda bulunmak.
4. Kentsel dönüşüm projelerine destek vermek.
5. İleri teknolojiyi, doğru çözüm ortaklarını, kaliteli malzeme kullanımını , titiz mühendislik ve mimarlık hizmetlerini bir araya getirerek  tüm projelerimizde uygulamak.
6. Müşteri memnuniyetini sağlamak adına ürün yelpazemizi zenginleştirerek, seçicilik imkanı vermek.
7. Güven ilkemizden ödün vermemek.
 

Copyright © 2013 Edizayn İç Mimarlık ve Yapı İnş.Ltd.Şti. Her hakkı saklıdır.

A: Diyarbakır Yolu Üzeri Pamukçu 4 Apt. Altı No:44 Yenişehir / Mardin
Tel : 0 482 212 71 20  Fax : 0 482 212 71 87  e-mail : info@edizayn.com.tr

 Tasarım:Faruk Güneş